Międzybrodzie Bialskie

Święto Morza w Gminie Czernichów

1.

Już 2-3 lipca 2016 Święto Morza w Międzybrodziu Bialskim, scena nad jeziorem. Patronat nad imprezą objęła LIGA MORSKA i RZECZNA. Serdecznie ZAPRASZAMY.

Pobież pliki: program.pdf

Czytaj więcej...

XVIII Międzynarodowy Bieg Górski Żar - 25 czerwca 2016

1.

Zapraszamy wszystkich miłośników i sympatyków biegania. Zapisy do dnia 20 czerwca 2016 on-line na http://www.zapisy.cba.pl/index.php/bieg-na-zar-zapisy.

  • 8:00 – 10:30 weryfikacja zgłoszeń do biegu w biurze zawodów (Centrum Kultury - ul. Beskidzka)
  • 11:30 START - skrzyżowanie ul. Beskidzkiej z ul. Młyńską
  • META - Góra Żar
  • 13:30 - oficjalne ogłoszenie wyników i ceremonia zakończenia na szczycie Góry Żar.

Kontakt do dyrektora biegu: tel. 608828584, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Cel imprezy: upowszechnianie biegania jako najprostszej formy ruchu, popularyzacja biegów górskich, promocja walorów turystyczno - krajoznawczych Międzybrodzia Żywieckiego i Góry Żar w kraju i zagranicą. 

Czytaj więcej...

Wielkie Sprzątanie Jeziora Międzybrodzkiego

1.

Społeczna Straż Rybacka we współpracy z Zarządem Koła PZW Czernichów oraz OSP Hałcnów zapraszają na Wielkie Sprzątanie Jeziora Międzybrodzkiego, które odbędzie się 18 czerwca (Czernichów - boisko obok tzw. niebieskiej kładki). Rozpoczęcie o godzinie 08:00. Urząd Gminy w Czernichowie przekaże sprzątającym worki oraz zapewni odbiór zebranych śmieci. Pomysłodawcy akcji często bywają nad tym akwenem: Wojciech Duraj i Andrzej Hankus patrolują brzegi w ramach Społecznych Straży Rybackich, Janusz Sporek jest amatorem żeglarzem. Jaki jest plan? Posłuchajcie - wywiad z organizatorami dostępny na stronie Radia Bielsko -http://www.radiobielsko.pl/audio/2016-05-31-3573875576.mp3. Kontakt z organizatorami dostępny na stronie internetowej koła Czernichów Polskiego Związku Wędkarskiego www.pzwkoloczernichow.pl. Dołącz do nas - przyroda jest tego warta.

 

Czytaj więcej...

Diverse Downhill Contest 2016

1. 

Rozpoczęcie sezonu downhillowego A.D. 2016 coraz bliżej. Już za trzy tygodnie w Międzybrodziu Żywieckim na górze Żar odbędą się pierwsze w tym sezonie zawody Pucharu Polski – Diverse Downhill Contest. W zeszłym roku rywalizacja przyciągnęła tłumy fanów zjazdów na rowerach i mocne grono zawodników, którzy zjeżdżali po długiej i bardzo widowiskowej trasie na górze Żar.

Diverse Downhill Contest to największe i najbardziej popularne zawody downhillowe w Polsce, zarówno pod względem frekwencji zawodników jak i kibiców, którzy licznie przybywają oglądać zmagania zjazdowców. Historia zawodów sięga 2006 roku i trwa nieprzerwanie już jedenasty sezon rowerowy! Agencja Sportainment co roku stawia poprzeczkę wyżej - organizując zawody na coraz wyższym poziomie i z coraz wyższą rangą. W 2016 Diverse Downhill Contest to dwie edycje: jedna to rozpoczęcie sezonu i zarazem pierwszy Puchar Polski, druga, która odbędzie się we wrześniu to… jeszcze niespodzianka, o której poinformujemy wkrótce. Już dziś zapewniamy że będzie to precedens na skalę europejską.
Przygotujcie się na weekend mocnych wrażeń i bądźcie razem z nami w Międzybrodziu Żywieckim 23-24 kwietnia!

Oficjalna strona: www.downhillcup.eu
Oficjalny profil na Facebook`u www.facebook.com/downhillcontest
Organizator: SPORTAINMENT www.sportainment.pl

Czytaj więcej...

Mapa

Galeria

Widok z Nowego ...

Ostatnie na forum

LastPhpBB3. Table phpbb_config not found!

Wszelkie prawa zastrzeżone © Międzybrodzie Bialskie