Międzybrodzie Bialskie

Inne atrakcje

 1. 

Basen RELAKS

Duży, 50 metrowy ogrzewany basen z 50 metrową zjeżdżalnią (korzystanie ze zjeżdżalni w cenie biletu wstępu na basen), brodzik ze zjeżdżalnią dla maluchów.

  1. wymiary 50x20m
  2. głębokość 120 do 190 cm
  3. temperatura wody w basenie 25oC
  4. utrzymywany w czystości przez profesjonalne odkurzacze

Kompleks sportowy "ORLIK" w Międzybrodziu Bialskim

orlok

Kompleks sportowy położony bezpośrednio nad jeziorem obok basenu Relaks przy ul. Sportowej. W skład obiektu wchodzą: boisko z poliuretanu (siatkówka, koszykówka, tenis ziemny) oraz boisko z trawy syntetycznej do piłki nożnej. 

 Park linowy "Trollandia"

 Park linowy położony w lesie obok dolnej stacji kolejki PKL na Górę Żar. Do dyspozycji udostepnione są następujące trasy:

TRASA nr 1 to 9 przeszkód zawieszonych na wysokości od 5 do 8 metrów.

TRASA nr 2 dostępna dla absolwentów trasy niskiej, na tej trasie do pokonania znajduje się 11 przeszkód zawieszonych na wysokości od 5 do 20 metrów.

TRASA nr 3 składa się z 5 długich zjazdów tyrolskich z jednego zbocza na drugie. Maksymalna wysokość 25 metrów.

ZOOLANDIA – mini park linowy dostępny już od 3 roku życia. Dzieciaki pokonują proste kolorowe przeszkody linowe zawieszone pomiędzy domkami zainstalowanymi na drzewach, asekurację stanowią siatki zabezpieczające przed upadkiem.

 Całoroczny tor saneczkowy na Górze Żar

sanki

 

Grawitacyjny tor saneczkowy posiadający 18 dwuosobowych sanek wyposażonych w bezwładnościowe pasy bezpieczeństwa oraz hamulec. Saneczki mogą jeździć z prędkością około 40 km/godz. Całkowity czas przejazdu: ok. 2 min.
Tor jest oznakowany, w nocy oświetlony i spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa określone przez Okręgowy Inspektorat Dozoru Kolejowego.


 

Mapa

Galeria

Na szczycie Gór...

Ostatnie na forum

LastPhpBB3. Table phpbb_config not found!

Wszelkie prawa zastrzeżone © Międzybrodzie Bialskie