Międzybrodzie Bialskie

Współpraca

 

1. Reklama

Udostępniamy możliwość reklamy na banerze na stronie głównej i podstronach oraz w boksach po prawej i lewej stronie.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

2. Patronat medialny

Serwis www.miedzybrodziebialskie.pl stwarza możliwość objęcia patronatem medialnym wszelkich imprez, których charakter wiąże sie z tematyką zwiazaną z Międzybrodziem Bialskim, Beskidem Małym itp. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

3. Wymiana linków

Zapraszamy wszystkie pokrewne serwisy do współpracy poprzez wymianę linków, które bedą umieszczane w boksie "Linki" Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

4. Inne formy

Chętnie podejmiemy współpracę z innymi podmiotami turystycznymi m.in. takimi jak; obiekty noclegowe, punkty gastronomiczne, punkty usługowe, czasopisma itp. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

Mapa

Galeria

Widok z korony ...

Ostatnie na forum

LastPhpBB3. Table phpbb_config not found!

Wszelkie prawa zastrzeżone © Międzybrodzie Bialskie